Polski Serwer Battlefield

Polski Serwer Battlefield - zapraszamy! IP serwera: 80.72.47.178:20184

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-29 09:57:58

nie ja
H@ serwera.
Skąd: United States, Los Angeles.
Dołączył: 2016-01-20
Liczba postów: 186
Windows 8.1Chrome 49.0.2623.112

ZF - Zarząd Frakcji.

Witajcie,
Zapomniałem o miejscówce, która zwała się ,,Zarząd Frakcji''.  Wznawiam to z powodu... fajnych emocji podczas takich konwersacji. Aktualnie Zarząd znajduje się w Los Quedabros. (Stara baza ChALW na Modern Warfare) i mają dostęp tam tylko frakcje lub znane przeze mnie randomy. (Np. taki INF.)
Zapraszam Was do odwiedzenia miejsca i zapoznanie się z regulaminem poniżej, który dotyczy zarządu.

1. W zarządzie (w tej siedzibie już) mogą znajdować się tylko dowódcy frakcji.
2. W zarządzie frakcji nikt nie może otworzyć ognia, prócz ochroniarzów, którzy będą bronić siedzibę przed randomami.
3. Właściciel serwera ma prawo w zarządzie do przywołania jednego żołnierza do siedziby. (W celach do wytłumaczenia. Czasami może być nawet dwóch.)
4. Główną ochroną siedziby są US Army oraz RASTAG Corporation.
5. Żołnierze oczekujący na powrót do bazy mogą siedzieć w namiotach. (Znajdują się za siedzibą.)
6. Jedyny możliwy wjazd do Zarządu to: Patriot, Quadbike, Sanchez, Mesa, Landstalker, Sandking. (Możliwy też przylot helikopterem, ale pilot musi być profesjonalny.)
7. Randomy, które pomimo wszystko przebiły się przez ochronę są niestety zabijane SLAP'em, bądź wyrzucane kickiem. (Możliwe też, że wprowadzę Freeze.)
8. Spotkania w Zarządzie mogą być różne. Ale największy priorytet do tego mają US Army. (Co i tak nie ma zbyt dużego znaczenia.)
9. Możliwość spotkania prywatnego w zarządzie nie jest zabroniona, możecie tam przyjść we 2. (Ale siedzenie tam tak długo, że właściciel chcę zrobić spotkanie, jest zabronione.
10. Jako ochrona powietrzna może być Hunter, ale tylko w celach rozwalenia samochodów randoma za murem. (Helikoptery randomów też można niszczyć.)

Offline

#2 2016-04-29 12:26:28

Rainer
Moderator
Dołączył: 2016-04-23
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: ZF - Zarząd Frakcji.

Jestem w stanie przeslac baze ChALW. Ale nie ta stara tylko nowy update, nad ktorym pracowalem niedawno.

Ostatnio edytowany przez Rainer (2016-04-29 12:26:48)


w3sTGKh.jpg

Offline

#3 2016-04-29 18:10:14

Venski
frakcjoskoczek
Skąd: Poznań
Dołączył: 2016-04-03
Liczba postów: 148
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: ZF - Zarząd Frakcji.

To ZF to będzie działało na zasadzie ONZ czy coś takiego? xD
I np. kiedy jakaś frakcja wypowiadała by wojny na okrągło to przywódcy frakcji zbiorą się przy okrągłym stole aby przedyskutować o koalcji na frakcje  czy coś na tej zasadzie ? ;_;


post-44765-Obi-Wan-General-Grievous-fight-gLoh.gif
tumblr_o074ruzb1U1rlapeio3_540.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
astoriaots - palmlife - cytryn - surcommonwealth - postprime